Ondernemers voor Ondernemers zoekt een Manager Marketing en Fundraising

Ondernemers voor Ondernemers zoekt een Manager Marketing en Fundraising

17 August 2020

Ondernemers voor Ondernemers zoekt een Manager Marketing en Fundraising

Bij Ondernemers voor Ondernemers (OVO) werk je mee aan de duurzame groei van kleine en middelgrote ondernemingen in landen in ontwikkeling.

Zij zijn de motor voor de lokale economie en welvaart. Samen met Belgische bedrijven geven we hen financieel een duwtje in de rug en helpen we hen de nodige business skills te ontwikkelen. Je komt terecht in een klein, enthousiast team dat omringd wordt door een groot netwerk van ondernemers en gedreven, vakkundige vrijwilligers die samen met jou het verschil maken.

Hoe jij ons team versterkt:

Bij OVO neem je de lead voor alles wat te maken heeft met marketing, communicatie en fundraising. Je ontwikkelt en implementeert een groeistrategie en werkt onze productportfolio uit. Door een goede coördinatie van de daaraan gekoppelde acties, events en communicatie weet je de vooropgestelde targets om te zetten in concrete resultaten.

Een tweede luik van jouw takenpakket is gericht op fundraising. Je ontwikkelt creatieve tools en een frisse aanpak om financiering aan te trekken voor de projecten die we steunen. Via datamining en gerichte prospectie breng je potentiële investeerders in kaart. Je bepaalt ook hier de doelstellingen, volgt ze op en houdt de budgetten onder controle. Bovendien vindt ons team van sales vrijwilligers, dat de baan op gaat om fondsen te werven, bij jou de nodige aansturing en ondersteuning.

Wie wij hiervoor zoeken:
Je bent een echte allrounder en stelt je flexibel op binnen een team. Strategisch denken en analytisch inzicht zitten jou in het bloed. Je aarzelt niet om mensen aan te spreken en bent een kei in netwerken. Verder deins je er niet voor terug om de handen uit de mouwen te steken en je organisatietalent te tonen. Ervaring op gebied van marketing en sales en/of ervaring in de sector van ontwikkelingssamenwerking zijn mooi meegenomen.

Overtuigd? Stuur dan jouw motivatie en cv voor 12 september 2020 naar contact@ondernemersvoorondernemers.be

Link: www.ovo.be

Close